444 91 06     0553 141 87 65
yedekparca@turmo.com.tr     Talep Formu
444 91 06     0553 141 87 65 7/24     yedekparca@turmo.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel Premium Özel Oto Servisi!

Enjektör Servisi

10 Mayıs 2018     603 Görüntüleme

Turmo Premium Oto Servisi Enjektör temizliğininin aracınız için çok önemlidir.

30.000 de kullanmaya başlayıp her 10.000 km de kullanırsanız sıkıntı yaşama ihtimaliniz düşüktür. Katıklar sonuçta mucizavi sıvılar değildir, çeşitli çözücülerin yani solventlerin karışımıdır, 100.000 kilometreye kadar hiç katık kullanmamış yada temizlik işlemi yapılmamış bir arabaya siz katık koyduğunuzda aracın yakıt deposunda, yakıt hatlarında zamanla oluşmuş olan pislikler katık tarafından çözülür ve başka yerelerin tıkanmasına neden olabilir.

Eğer aracınızın yakıt filtresi temiz değilse yakıt filtresindeki kiri çözerek enjektörlere gitmesine sebep olabilir ve siz daha büyük sıkıntılarla karşıkarşıya kalabilirsiniz.

Enjektör Tamiri Bundan dolayı yüksek kilometreden dolayı enjektörlerinin püskürtme oranı farklılaşmış yada enjektörleri kurum nedeniyle püskürtmesi azalmış motorlarda katıkla temizlik yapmak yerine enjektörlerin serviste gerekli işlemlere tabi tutularak temizlenip ayarlanması daha uygun olur.

Eğer ki alınan yakıta dikkat edildi ve temiz yakıt alındıysa, enjektörler en az 200.000 km sorun olmadan çalışır. Enjektörlerin sağlıklı olarak uzun zaman kullanılması tamamen aldığınız yakıta bağlıdır.Turmo Premium Oto Servisi Pompa ve Enjektör Tamiri araçlarınızın güvenliğini düşünerek Enjektörleriniz tıkandığında yada motardan yeterli performans alamadığınız da konusunda uzman kadrosu ve teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimizin sorunlarını çözüyoruz.

https://enjektorservisi.com/

 


BİLGİLENDİRME

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER