444 91 06     0553 141 87 65
yedekparca@turmo.com.tr     Talep Formu
444 91 06     0553 141 87 65 7/24     yedekparca@turmo.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel Premium Özel Oto Servisi!

Castrol Dwf

22 Ocak 2019     476 Görüntüleme

CASTROL DWF ÇOK AMAÇLI

Motorları, ateşlemeyi ve elektrik temaslarını sağlayan, aynı zamanda yağlama yapan ve korozyon koruması sağlayan çok amaçlı bir susuzlaştırma sıvısı.

UYGULAMA

Otomotiv egzoz sistemlerinde, tekerlek somunlarında ve süspansiyon ünitelerinde kullanım için ideal olan kolay çıkarmaya olanak sağlayan korozyona uğramış parçaların etkili bir şekilde nüfuz etmesini sağlar.
Sıvı nemli motorlarda kullanıldığında, dağıtıcı, fişler, bobin, ateşleme, HT kabloları ve batarya terminalleri üzerinde su itici bir film bırakır. Uzatma borusu, yağlama maddesini kilitlere, ayrıca kablolara, menteşelere, bağlantılara ve bazen ulaşılması zor olan diğer parçalara sokmak için kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

  • Gelişmiş formülasyon, motor performansını ve dayanıklılığını önemli ölçüde artırır, Çeşitli yüzey kaplamalarında mükemmel korozyon koruması sağlar. Bu nedenle, bir dizi ürünü rulmanlı rulmanlardan bahçe araçlarına kadar korumak için kullanılabilir
  • Ateşleme sistemlerinde ve metal yüzeylerde su ve nemi tahliye eder ve marş motorlarına ıslak ateşleme sistemlerinde yardımcı olur ve metal yüzeylerdeki su lekelerini önler.
  • Serbest paslı somun ve cıvatalara yardım eden delici bir yağdır
  • Hafif viskoziteli yağların gerekli olduğu iyi yağlama özellikleri sağlar

CASTROL ÇOK AMAÇLI DWF

FİYAT:17₺BİLGİLENDİRME

TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER